تبلت‌ اچ پی کاربران خاص خود را دارد. اگر شما جزو این دست از افراد هستید و در حال حاضر به دلیل بروز اختلال در دستگاه‌تان، در جستجوی یک مرکز مجاز تعمیر تبلت  اچ پی هستید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر تبلت اچ پی انفورماتیک برتر و حضور در پارت مرتبط با این دستگاه، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید. خدمات ارائه شده در این مرکز، منحصر به اشکالی خاص نیست وکلیه تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تبلت اچ پی را شامل می‌گردد.

مرکز تخصصی تعمیرات تبلت اچ پی، به دلیل همکاری با تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر تبلت و برخورداری از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه قادر به ارائه تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با تبلت اچ پی است. مرکز تخصصی تعمیر تبلت اچ پی متشکل از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری تبلت اچ پی است که در هریک از آنها تخصصی‌ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه به مراجعان ارائه می گردد.

مراجعان محترم، پس از حضور در مرکز تعمیر اچ پی ، بسته به نوع اشکال پیش آمده در دستگاه‌شان، به یکی از دو پارت مذکور راهنمایی می شوند تا سرویس های تخصصی مورد نیاز بر تبلت معیوب‌شان اعمال گردد.

نمایندگی اچ پی در واحد تعمیر تبلت hp

در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان و رفع نیازهای همکاران گرامی، واحد تعمیر تبلت اچ پی را با تیمی از باتجربه ترین متخصصین تعمیر تبلت اچ پی راه اندازی نموده است.این واحد با بهره گیری از تجربه ۲۰ ساله در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری تبلت اچ پی و موبایل را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم ارائه می دهد.

همچنین تیم تعمیرات نرم افزاری این مرکز، با دارابودن آرشیو کامل Firmware کلیه تبلت های اورجینال و چینی ، خدمات نرم افزاری تبلت اچ پی شامل نصب رام و فلش انواع تبلت اچ پی را با رام های اورجینال شرکتهای سازنده با هزینه ای بسیار مناسب به مشتریان عزیز ارائه میکند. تعمیر تبلت اچ پی و انواع بردهای الکترونیکی با تجهیزاتی پیشرفته ، مدرن و ابزارآلات لحیم کاری روز جهان جهت رفع مشکل انواع تبلت به صورت تخصصی.

این واحد به عنوان اولین گروه تعمیر تبلت اچ پی در کشور و با دارا بودن مجموعه کاملی از قطعات تبلت از جمله تاچ ، ال سی دی و آی سی های انواع تبلت اچ پی ، آماده تامین قطعات تبلت و تعمیر تبلت اچ پی با قیمتی اقتصادی برای همکاران عزیز در سراسر کشور می باشد.

 

تعمیر تخصصی تبلت hp

در این بخش به برخی از رایج‌ترین اشکالات مرتبط با انواع تبلت اچ پی، علت بروز این اشکالات و شیوه تعمیر آنها اشاره خواهیم کرد. کاربران کلیه تبلت های اچ پی می‌توانند با مشاهده هر یک از اشکالات زیر به مرکز تعمیر تبلت اچ پی مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

مرکز تعمیر تبلت اچ پی با همکاری مجموعه‌ای از مهندسان جوان و متخصص و با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته روز دنیا در تلاش است تا به تمامی دستگاه‌های معیوب شما تولد دوباره بخشیده و با افزایش عمر مفید آن‌ها، لذت استفاده از یک محصولِ با کیفیت را مجدداً به شما ارزانی دارد.

 

شکستگی تاچ و ال سی دی تبلتhp

شکستگی تاچ و ال سی دی معمولاً به دلیل وارد شدن ضربه های سخت به دستگاه اتفاق می‌افتد. در صورت شکستگی صفحه نمایش دستگاه و نیاز به تعویض آن، نوع صفحه نمایش را مدنظر قرار دهید.

چرا که در بعضی از تبلت ها ال سی دی و تاچ به صورت مجزا هستند و در بعضی دیگر از تبلت ها این دو بخش متصل به هم هستند. اگر تاچ از ال سی دی جدا باشد می‌توان تعویض بخش آسیب دیده را به صورت جداگانه انجام داد اما در مدلهایی که تاچ و ال سی دی به هم وصل باشد در صورت شکستگی یک بخش نیاز است تا هر دو بخش ال سی دی و تاچ تعویض گردد.

 

نصب نشدن نرم افزار بر روی تبلت hp

در صورت مواجهه با این اشکال توصیه می‌شود برای نصب نرم افزار بر روی تبلت اچ پی، تیک یو اس بی دیباگ در تنظیمات دستگاه فعال شود و بعد اقدام به نصب برنامه گردد. در صورت تداوم اشکال می‌بایست تبلت مورد استفاده را فلش کرد.

توجه داشته باشید که در پیش از فلش دستگاه، از اطلاعات مهم موجود در تبلت، یک نسخه پشتیبان تهیه کنید زیرا فلش کردن تبلت منجر به حذف اطلاعات ذخیره شده در آن می‌گردد. بنابراین اطلاعات ذخیره شده در دستگاه‌تان را در یک دستگاه امن کپی و ذخیره نمایید.

 

شکستگی سوکت شارژ

خرابی‌های ایجاد شده در سوکت شارژ تبلت معمولاً به دلیل بی‌توجهی‌ها و بی‌مبالاتی‌های کاربر درحین استفاده از این دستگاه اتفاق می‌افتد. از این رو توصیه می‌شود برای جلوگیری از شکستگی سوکت شارژ تبلت قبل از اتصال سوکت شارژ تبلت به حالت سوکت شارژ توجه کنید.

دیگر آنکه اگر سوکت شارژ تبلت اچ پی شل شده و لق میزند برای رفع مشکل تبلت خود را به یک مرکز تعمیر تبلت اچ پی برده تا سوکت را تعویض کند.

 

روشن نشدن تبلت hp

این اشکال ممکن است به چند دلیل در تبلت اچ پی مورد استفاده اتفاق بیفتد که در این میان بروز اشکال در منبع تغذیه شایع‌ترین دلیل است. علل دیگری که ممکن است سبب روشن نشدن تبلت گردند عبارتند از:

خرابی شارژر، خرابی مدار شارژ تبلت و در نهایت وجود باگ نرم افزاری در تبلت. در صورتی که اشکال پیش آمده در تبلت به دلیل وجود باگ نرم افزاری باشد، این اشکال با بروز رسانی دستگاه و یا فلش کردن آن مرتفع خواهد شد.

 

خدمات تبلتhp

برخی از خدمات ارائه شده در واحد تخصصی تعمیر تبلت اچ پی  به شرح زیر است:

 • تعویض تاچ تبلت Hp
 • تعمیر تاچ تبلت Hp
 • تعویض ال سی دی تبلت Hp
 • تعمیر ال سی دی تبلت Hp
 • تعمیر برد تبلت Hp
 • تعمیر باتری تبلت Hp
 • تعویض باتری تبلت Hp
 • تعمیر دوربین تبلت Hp
 • تعویض دوربین تبلت Hp
 • تعمیر آی سی تغذیه تبلت Hp و سایر قطعات سخت افزاری تبلت Hp
 • تعمیر اسپیکر تبلت Hp
 • تعویض اسپیکر تبلت Hp
 • تعمیر میکروفن تبلت Hp
 • تعویض میکروفن تبلت Hp
 • تعمیر پلیت آنتن تبلت Hp
 • تعویض پلیت آنتن تبلت Hp
 • فلش نرم افزاری تبلت Hp
 • نصب رام تبلت Hp